Code:Geass RPG Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Code:Geass RPG Sitesi

Code:Geass'taki gibi bir knightmare pilotu olmak sizin elinizde

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Şahsi Şovalyelik

YazarMesaj
Klaus von Britannia
Admin
Klaus von Britannia

Şahsi Şovalyelik Empty
MesajKonu: Şahsi Şovalyelik   Şahsi Şovalyelik Icon_minitimePaz Mayıs 24, 2009 7:32 pm

Her yerden İmparatorluk trompetleri çalıyordu.Yukarıdan da onfetiler yavaşça süzülmekteydi adeta.Ardından devasa kapı açıldı;iki sıra Britanya askerleri çıktı ve dizildi.
Ardında 20 yaşını geçmemiş,elinde kılıcıyla bir şovalye gelmekteydi.Klaus von Britannia.....Geldi,ve eğildi.
Kız siyah saçlı,17 yaşlarında,Klaus'tan 10 santim kadar kısa ve çok güzeldi.Klaus konuştu:"Leydim,bugün size sovalyeniz olmak için çağrıldım.Leonhard,kılıcım ve canım sizin emrinizdedir."
Ardından kılıcını kalbine doğrulttu.Leydi aldı kılıcı eline ve kılıcı geri çekti :"Ben Leydi Angelus olarak seni şovalyem olarak kabul ediyorum!".Sonra eğilmiş Klaus'un elinden kılıcı aldı ve Klaus'a şovalyelik töreini yaptı.
Ve konuştu "Son kanına kadar benim için savaşacağına söz veriyor musun?".Klaus cevapladı:"Tabii ki Leydim".Ardından Klaus'a şovalyelik anahtarını verdi.Kanatlı bir armaydı anahtarlığın üzerindeki.Klaus o sırada Leydi Angelus'a bakakalmıştı.O siyah saçları ve o endamıyla...

968

RP-Out:Angelus'u oynucak kimse olmadığından zorunlu ben kontrol ettim
http://codegeassrpg.yetkinforum.com
Klaus von Britannia
Admin
Klaus von Britannia

Şahsi Şovalyelik Empty
MesajKonu: Geri: Şahsi Şovalyelik   Şahsi Şovalyelik Icon_minitimePtsi Mayıs 25, 2009 5:34 pm

Sabah olmuştu... Klaus uyandı.Hemen gitmeliydi.Şovalyeliğin ilk günüydü.Ve bu lavanta kokan ilkbahar sabahında Leonhard'ın içinde olmaktansa Angelus ile olmayı tercih ederdi...Birden irkildi "Neler düşünüyorum ben böyle.O benim Leydim onu sadece korumalıyım... Sadece korumak..."

Hemen beyaz üniformasını giydi.Ardından üzerine yeşil pelerinini geçirdi.Hemen armasını göğsüne taktı, şovalyelik kılıcını kınına koydu, anahtarını alıp dışarı çıkarken, aklına bir şey geldi.Saçını taramamıştı.Bu unutulmaz bir hataydı.Afeedilemez!Hemen gitti saçını taradı, ve hemen çıktı.

Bahçedeyken telefonu çaldı.Arayana baktı.Gino...Gino ile kısa süren konuşmasında görevini aldı.Leydiyi bir yere kadar koruması gerekliydi sadece.

Leonhard'a bindi ve de hemen çmaya başladı...Evi İrlanda'nn yeşil dağlarındaydı.Bir saate Leydi'nin sarayında olurdu.İlerlerken bir aç Panzer-Hummel görür gibi oldu.Bir daha baktığında hiçbirşey yoktu.Yanılmıştı heralde.Biraz daha ilerlediğinde sarayı gördü ve inişe geçti.

İner inmez bir Glaucester pilotunu gördü.Hemen pilot yaklaştı ve "Lady Angelus'u sizin kendi Knightmare Frame'nizle götürmeniz gerekiyor.Önemli bir şey oldu.Ve de onunla sivil hayata uygun bir yerde karışmanız uygun görüldü!Çabuk"

Klaus sinirlenmeye başlamıştı.Her şey bu Glaucester pilotlarının başından çıkıyordu."Sen kim oluyorsun da bir Yuvarlak Masa Şovalyesine emir veriyorsun!" diyerek gürledi.O sırada telefon çaldı ve ses duyuldu:"Emir bana aittir.".Bu Bismarck'ın sesiydi...

1479
http://codegeassrpg.yetkinforum.com

Şahsi Şovalyelik
1 sayfadaki 1 sayfası