Code:Geass RPG Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Code:Geass RPG Sitesi

Code:Geass'taki gibi bir knightmare pilotu olmak sizin elinizde

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Britannia Akademisi -A Sınıfı

2 posters
YazarMesaj
Klaus von Britannia
Admin
Klaus von Britannia

Britannia Akademisi -A Sınıfı Empty
MesajKonu: Britannia Akademisi -A Sınıfı   Britannia Akademisi -A Sınıfı Icon_minitimePaz Mayıs 24, 2009 6:15 pm

Evet,hepinizi bekliyorum diyerek girid Klaus.Öğrencilerin çoğu takmıyordu onu bu genç yaında.Ardından kılıcının bir hışırtısını çıkardı ve de bütün sınıf sessizliği büründü.''Şimdi ilk ders yakın dövüş" dedi Klaus

212

En son Klaus von Britannia tarafından Paz Mayıs 24, 2009 6:41 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://codegeassrpg.yetkinforum.com
Klaus von Britannia
Admin
Klaus von Britannia

MesajKonu: Geri: Britannia Akademisi -A Sınıfı   Britannia Akademisi -A Sınıfı Icon_minitimePaz Mayıs 24, 2009 6:39 pm

Ardından tekrar konuştu Klaus."Hepinizin yaşı bana yakın olabilir ama ben Lord Bismarck'dan sonraki en büyük kumandanım, bunu sakın unutmayın".Güç,yaşta veya ünvanda değil sizin yüreğinizdedir.Sen,çıkar kılıcını!

212(Yine!)
LordCha

MesajKonu: Geri: Britannia Akademisi -A Sınıfı   Britannia Akademisi -A Sınıfı Icon_minitimePaz Mayıs 24, 2009 6:48 pm

Bir öğretmenin emirleri harfiyen dinlenmeliydi.Claud kendisiyle aynı yaşta olan öğretmenin emrine uyup kılıcını hızla çıkararak ona doğru bakıp beklemeye başladı.Kılıcını tek eliyle gözlerinin arasında kaldırmış biçimde tutyor ve söylenicekleri bekliyordu.

(220)
Klaus von Britannia
Admin
Klaus von Britannia

MesajKonu: Geri: Britannia Akademisi -A Sınıfı   Britannia Akademisi -A Sınıfı Icon_minitimePaz Mayıs 24, 2009 6:52 pm

"Ah şu öğrenciler!" diye iç geçirdi Klaus."Sen, savaşta da mı böyle bekleyeceksin!" diye seslendi Claud'a.Yaşı kendisine yakın olmalıydı.Bütün sınıfın onları izlediğini farketti.Nedense Claud'a çok güveniyor gibiydiler."Neyse" diye düşündü Klaus "Ben bu eğitimleri 8 yaşındayken aldım" diyerek düşüncesini bitirdi.Kılıcını havada bir tur savurdu.Parlayan tek şey kocaman "iki" rakamıydı.

387

Britannia Akademisi -A Sınıfı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Klaus von Britannia
» Leonhard - Klaus von Britannia